Programista Wordpress

Dla kogo sprawdzi się wsparcie programisty Wordpress?

To oferta skierowana do firm i osób prywatnych poszukujących specjalistów od tworzenia i dostosowywania stron internetowych opartych na platformie Wordpress. Wordpress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie, oferującym szeroki zakres możliwości dla użytkowników. Wsparcie programisty Wordpress pozwoli Ci skorzystać z eksperckiej wiedzy opiekuna, gdy tylko będziesz potrzebować jego pomocy i realizacji konkretnych, zleconych przez Ciebie działań.

W czym może pomóc programista Wordpress?

Zakres działania takiego specjalisty jest wyjątkowo szeroki.

Programista Wordpress może zaprojektować i zaimplementować nową stronę internetową od podstaw, zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Oferuje on także możliwość modyfikacji istniejących stron internetowych opartych na Wordpressie, w tym zmiany wizualne, funkcjonalne oraz dodawanie nowych elementów, wpisów itp. Specjaliści od WordPress mogą zoptymalizować strony pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO), co pozwala zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania.

Programista Wordpress zadba o niezbędne aktualizacje i zabezpieczenia

Programiści Wodpress mogą dodawać różnorodne rozszerzenia i wtyczki, które pozwalają na poszerzenie funkcjonalności strony, np. formularze kontaktowe, integrację z mediami społecznościowymi, czy sklepami internetowymi. Kluczowe jest także przygotowywanie regularnych kopii zapasowych strony. Dzięki temu w przypadku ewentualnej awarii czy błędu będzie można szybko przywrócić poprzednią wersję witryny. Równie istotna jest też kwestia aktualizacji wtyczek.

Skorzystaj z pomocy programisty Wodpress w Calmsite i ciesz się korzyściami

Jeśli w codziennej praktyce nie masz przestrzeni na dokonywanie takich aktualizacji, inwestycja w opiekę programisty Wordpress wyręczy Cię z takich rutynowych działań. Ty z kolei będziesz mieć pewność, że strona jest odpowiednio zabezpieczona. Takie cykliczne działania zajmują czas i są żmudne. Aby w natłoku codziennych obowiązków nie zapomnieć o tych kwestiach, które przekładają się zarówno na funkcjonalność jak i bezpieczeństwo witryny, warto zainwestować w kooperację z ekspertami z Calmsite. Nasz zespół tworzy grono wykwalifikowanych entuzjastów, którzy wyręczą Cię w takich rutynowych działaniach. Możesz liczyć także na pomoc przy innych, skomplikowanych pracach programistycznych. Fachowe podejście, szeroka wiedza, to wszystko jest na wyciągnięcie Twojej ręki za pośrednictwem Calmsite!

Nasze pakiety

opieka nad stroną Wordpress - pakiet basic

299 zł / msc

opieka nad stroną Wordpress - pakiet standard

499 zł / msc

opieka nad stroną Wordpress - pakiet premium

899 zł / msc