Zapisz się na darmowy audyt Twojej strony wordpress

Uzupełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą aby przeprowadzić darmowy audyt Twojej strony.

Zaufali nam

Wasze zaufanie jest podstawą naszej pracy.
Poniżej przedstawiamy opinie Klientów, którzy zaufali CalmSite.

ikona opieka nad stroną Wordpress
Biologia odNowa
Obsługa strony internetowej mojej firmy Biologia OdNowa- Medycyna Naturalna nie stresuje mnie, od kiedy zajmuje się nią firma Calmsite. Fachowe podejście i wsparcie na każdym kroku ze strony specjalistów firmy jest na najwyższym poziomie. Jeżeli mam wątpliwości, czy pytania zawsze mogę zadzwonić i uzyskać poradę. W przystępnej cenie mam opiekę nad stroną oraz sklepem internetowym. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
ikona opieka nad stroną Wordpress
Asymetria Studio
Indywidualne podejście, nietypowe rozwiązania, sumienność i staranność - wszystko to dostajemy od tej firmy już od ponad dwóch lat. Nie mogliśmy lepiej trafić. Najwyższa jakość usług w rozsądnej cenie. Polecamy każdemu
Screenshot_3
Paweł Sulima
Współpracę z firmą Calmsite oceniam jako wyśmienitą! Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych! Zlecone zadania zostały zrealizowane sprawnie i terminowo! Współpraca z firmą Calmsite jest prawdziwą przyjemnością!
DG
Dominika Gustek
Strona zrobiona zgodnie z zamówieniem, sprawnie, szybko z pełnym odwzorowaniem nakreślonej szablonu. Doskonała obsługa i comiesięczna opieka, natychmiastowa reakcja na potrzeby Klienta. Serdecznie polecam. 🙂
Screenshot_5
Justyna Noel
Firma Calmsite i Pan Maciej to warta polecenia, bezproblemowa i bardzo profesjonalna obsługa techniczna stron internetowych. Jeśli masz mały biznes i boisz się ukrytych kosztów to tu cię nic nie zaskoczy. Jeśli w sklepie www był problem, który trzeba było szybko naprawić to zawsze była to natychmiastowa pomoc. Jestem właścicielką sklepu www od 12 lat. Mam za sobą rożne współprace. Pan Maciej jest nie tylko ekspertem technicznych z wiedzą i umiejętnościami, ale też super człowiekiem. Polecam!!!