Monitoring strony

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak możesz usprawnić działanie swojej strony, jesteś w dobrym miejscu! W ramach monitoringu strony internetowej możliwe jest skrupulatne zbieranie dostępnych informacji, które są w stanie określić jej stan wyjściowy, działanie oraz wydajność.

Dlaczego warto zainwestować w monitoring stron internetowych?

Proces monitoringu stron internetowych jest niezbędny, aby zachować wysoką jakość współczesnych witryn. Jest on kluczowy do ulepszania doświadczeń użytkowników, którzy odwiedzają daną stronę, ale nie tylko. Dzięki temu można też sprawnie reagować na wszelkiego rodzaju problemy lub pojawiające się zagrożenia. W trosce o spełnienie tych oczekiwań jesteśmy w stanie zapewnić natychmiastowe powiadomienia w przypadku wykrycia problemów.

Na co możesz liczyć zlecając monitorowanie stron www?

Każda firma jest inna i ma odmienne oczekiwania, również w zakresie monitorowania stron WWW. Oto kilka aspektów, które jesteśmy w stanie monitorować, aby ulepszyć działanie Twojej strony. Pierwszy z nich dotyczy dostępności. Polega to na sprawdzeniu, czy witryna jest dostępna dla internautów w określonych ramach czasowych. Ewentualne naruszenia dostępności mogą pojawiać się w takich sytuacjach jak np. awarie serwera, ataki hakerów czy kłopoty z hostingiem. Kolejny aspekt dotyczy czasu ładowania. Jest to istotny czynnik rankingowy wg Google’a, ale nie tylko. Ma to także wpływ na doświadczenia użytkowników. Dzięki usłudze monitoringu będzie można zweryfikować obszary, które powinny zostać zoptymalizowane, aby przyspieszyć czas ładowania. To także okazja do tego, aby zweryfikować błędy typu 404 lub 500.

Zadbaj kompleksowo o swoją witrynę nie tylko dzięki monitoringowi strony!

Grono CalmSite.pl tworzy zespół ekspertów i fascynatów IT. Jeżeli zatem chcesz mieć pewność, że Twoja strona internetowa lub sklep będą pod dobrą opieką, wówczas inwestycja w monitoring strony to nie wszystko. Warto też zadbać o kompleksowe działania, które będą też obejmować obsługę strony. Dzięki temu wszelkie aktualizacje, działania związane z bezpieczeństwem czy wsparciem technicznym będą realizowane na bieżąco przez wykwalifikowanych ekspertów. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jaką opcję współpracy wybrać, umów się na niezobowiązującą konsultację z naszym doradcą. Wspólnie przyjrzyjmy się Twoim potrzebom i dobierzemy najlepszy model kooperacji. Wybierz dogodną formę kontaktu i poznaj szczegóły!

Nasze pakiety

opieka nad stroną Wordpress - pakiet basic

299 zł / msc

opieka nad stroną Wordpress - pakiet standard

499 zł / msc

opieka nad stroną Wordpress - pakiet premium

899 zł / msc