Prowadzenie strony internetowej

Prowadzenie strony internetowej ułatwia utrzymanie stabilności strony

Samo posiadanie witryny firmowej to nie wszystko. W trosce o to, aby była stabilna i dobrze funkcjonowała, warto zainwestować też w opiekę specjalistów IT. Mowa tutaj o prowadzeniu strony internetowej, w ramach której można oczekiwać realizacji kompleksowych usług. Są one dedykowane tym przedsiębiorcom, którzy nie mają czasu lub zasobów ludzkich do efektywnego zarządzania i rozwijania strony.

Prowadzenie strony www zapewnia m.in. optymalizację i regularne aktualizacje

Calmsite świadczy kompleksowe usługi obejmujące m.in. cykliczne dokonywanie niezbędnych aktualizacji stron internetowych, sporządzanie kopii zapasowej oraz obsługę stron internetowych. Możesz także liczyć na wsparcie techniczne oraz wysyłanie alertów bezpieczeństwa. W ramach takiej obsługi na prowadzenie stron WWW można także liczyć na prace optymalizacyjne, zmierzające do poprawy szybkości ładowania. To z kolei będzie miało korzystny wpływ na SEO.

Prowadzenie strony obejmuje także kwestie bezpieczeństwa

Opieka specjalistów z Calmsite obejmuje także działania zwiększające poziom zabezpieczenia strony przed atakami cybernetycznymi, zapewniając kompleksowe rozwiązania w kontekście bezpieczeństwa oraz regularne kopie zapasowe danych w celu ochrony przed utratą informacji.

Śledzenie nowości technologicznych i wprowadzanie aktualizacji na stronie to kluczowa rola naszej firmy. Dostarczamy także inne rozbudowane rozwiązania, aby dostosować funkcjonalności strony do bieżących potrzeb i trendów. Inwestycja w prowadzenie strony przez naszych specjalistów to synonim bezpieczeństwa witryny.

Wybierz najlepszy dla siebie pakiet na prowadzenie strony internetowej.

Sprawdź koszt prowadzenia strony internetowej

Warto teraz skupić się na tym, ile kosztuje taka usługa. W Calmsite ważne jest dla nas dostosowanie strony do unikalnych potrzeb klienta. W trosce o zapewnienie fachowej i optymalnej obsługi przygotowaliśmy kilka pakietów dotyczących współpracy.

Wersja podstawowa wiąże się miesięcznym kosztem 299 zł netto – obejmuje przy tym niezbędne aktualizacje, kopie zapasowe oraz monitoring witryny. Z kolei w przypadku wersji standard koszt prowadzenia strony internetowej wynosi 499 zł netto miesięcznie i obejmuje m.in. sporządzanie cotygodniowych kopii zapasowych, dokonywanie aktualizacji czy serwer 2 GB i certyfikat SSL. Z kolei z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach proponujemy pakiet premium w kwocie 899 zł netto miesięcznie. W tym przypadku można liczyć m.in. na serwer 5 GB i wsparcie webmastera lub wirtualnej asystentki w wymiarze 4 h miesięcznie. Zapraszamy do kontaktu!

Nasze pakiety

opieka nad stroną Wordpress - pakiet basic

299 zł / msc

opieka nad stroną Wordpress - pakiet standard

499 zł / msc

opieka nad stroną Wordpress - pakiet premium

899 zł / msc